AKTUALNOŚCI

FIGHT AND SHOOTING - SZKOLENIE CYKLICZNE
NAJBLIŻSZY TERMIN - 13.10.2018 r.

FIGHT AND SHOOTING

SZKOLENIE CYLKICZNE - RAZ W MIESIĄCU
WARSZAWA - STRZELNICA FSO
ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE :
FIGHT AND SHOOTING
SZKOLENIE CYKLICZNE (DATY PONIŻEJ)

FIGHT AND SHOOTING - 13.10.2018 r. - strzelnica FSO

FIGHT AND SHOOTING -  10.11.2018 r. - strzelnica FSO

Już od października ruszamy z treningami Fight and Shooting. Treningi będą odbywały się cyklicznie raz w miesiącu. Fight and Shooting to połączenie umiejętności walki i strzelania w różnych sytuacjach zagrożenia życia. Uczymy jak reagować i działać w stresie gdy jest możliwość użycia broni oraz jak stworzyć sobie dogodną sytuacje podczas walki wręcz do użycia broni .
W czasie naszych zajęć wykorzystujemy wiele różnych technik i szkół: Point Shooting, CAR, EDC, walka CQB, CCS. Niektóre z tych technik są już przestarzałe i na chwilę obecną zostały zmienione, udoskonalone. Strzelanie punktowe lub instynktowne – znane również jako strzelanie do celu w zwarciu, podczas walki w pomieszczeniach lub ograniczonej przestrzeni i/lub skoncentrowane na zagrożeniu. Zasiewanie umiejętności bazowych. Kształtowanie odruchów i pamięci mięśniowej. Wszystko to w połączeniu z technikami KRAV MAGA, które prawidłowo zastosowane, umożliwiają zdystansowanie się w stosunku do zagrożenia i poprawne, instynktowne użycie broni palnej lub innego środka przymusu bezpośredniego.
Zajęcia prowadzi był operator JW GROM, który był odpowiedzialny za szkolenie z zakresu walki wręcz Oddziału Bojowego. Oprócz tego czynnie brał udział w wielu szkoleniach i seminariach z różnych systemów i szkół walki. Reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej w kick boxingu. Posiada stopień ekspert KRAV MAGA zdany w Izraelu. Arek "Motyl" Dembiński.
Szkolenie dedykowane dla osób, które opanowały bezpieczne i świadome posługiwanie się bronią palną w stopniu minimum dobrym. W praktyczny sposób zapoznacie się z procedurami Point Shooting oraz dodatkowo walki w bliskim kontakcie. Zajęcia przewidują pracę w parach w czasie realizacji różnych scenariuszy. Następnie w sposób praktyczny zostaniecie zapoznani z technikami walki w ręcz w bliskim kontakcie z użyciem środków przymusu bezpośredniego z bronią palną włącznie. Będziecie mogli zweryfikować Wasze przygotowanie strzeleckie w odniesieniu do niecodziennych, przebiegających w sposób gwałtowny sytuacji.
Poziom I: Szczególne zwrócenie uwagi na prawidłowość wykonywania czynności. Nauka bezpiecznego posługiwania się bronią podczas walki w bezpośrednim kontakcie – w zwarciu. Nauka technik, procedur i czynności.
Wybrane zagadnienia programu szkolenia: omówienie warunków bezpieczeństwa, ćwiczenie podstawowych uderzeń i kopnięć, pokaz z omówieniem użycia broni w zwarciu w różnych sytuacjach, pokaz z omówieniem w zakresie zastosowania technik walki wręcz i strzelania w zwarciu, czasy reakcji – pokaz i ćwiczenie praktyczne, podejmowanie decyzji o użyciu broni/walka, praktyczne ćwiczenie wymaganych technik posługiwania się bronią w zwarciu, broń jako manualne narzędzie służące do obrony, strzelanie po wysiłku fizycznym, strzelanie pod wpływem czynnika stresogennego.
Wymagane wyposażenie: pistolet, amunicja, 2 magazynki, pas, kabura i ładownica, ochronniki słuchu i wzroku. Minimalna wymagana ilość amunicji: 100 szt.
Cena szkolenia:
350 zł - z własną bronią i amunicją;
450 zł - z bronią i amunicją dostarczoną przez prowadzącego szkolenie.
Szkolenie dedykowane dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy broni, żołnierzy i funkcjonariuszy. Zniżka 50 zł dla żołnierzy, funkcjonariuszy, studentów Krav Maga, osób trenujących sporty walki w zaprzyjaźnionych klubach.
Czas szkolenia - 3 godziny. Możliwość przedłużenia szkolenia do 5 godz. w zależności od grupy.
Miejsce - strzelnica FSO.
Ilość szkolonych - do 10 osób w jednej grupie szkoleniowej. Praca w parach. Walka w bliskim kontakcie. Zajęcia ogniowe w podgrupach 5 osobowych.
SZKOLENIE BĘDZIE PRZEPROWADZONE JEŻELI UKONSTYTUUJE SIĘ 6 OSOBOWA GRUPA ZAINTERESOWANYCH.
Osoby nie posiadające pozwolenia na broń proszone są o przedstawienie zaświadczenia o niekaralności wystawionego przez KRK.
Kontakt i zapisy - KONTAKT lub tel 608 026 810.

ZAPRASZAMY!

STRZELANIE Z RÓŻNYCH POSTAW - 14.10.2018 r.

SZKOLENIE STRZELECKIE

STRZELANIE Z RÓŻNYCH POSTAW
DATA: 14 PAŹDZIERNIKA 2018 r.
Miejsce: WARSZAWA - STRZELNICA FSO

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE STRZELECKIE:
STRZELANIE Z RÓŻNYCH POSTAW
DATA: 14 PAŹDZIERNIKA 2018 r.
Miejsce: WARSZAWA - STRZELNICA FSO

Postawa stojąc, klęcząc i leżąc. Podstawowe 3 warianty rozbudowane o kolejne postawy strzeleckie w zależności od sytuacji strzelca, łącznie ponad 15 różnych postaw. W praktyczny sposób zapoznacie się z procedurami, będziecie mogli zweryfikować wasze przygotowanie strzeleckie w odniesieniu do niecodziennych sytuacji. Szczególne zwrócenie uwagi na prawidłowość wykonywania czynności. Nauka bezpiecznego posługiwania się bronią podczas nauki procedur i czynności. Pokaz z omówieniem w zakresie zastosowania różnych postaw strzeleckich. Zasiewanie umiejętności bazowych. Kształtowanie odruchów i pamięci mięśniowej. Wszystkie techniki prawidłowo zastosowane, umożliwiają zwiększenie swoich szans w czasie zagrożenia .
Zajęcia prowadzi był operator JW GROM - Arek "Motyl" Dembiński.
Minimalna wymagana ilość amunicji: 150 szt. Szkolenie dedykowane dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy broni, żołnierzy i funkcjonariuszy.
Zniżka 50 zł dla żołnierzy, funkcjonariuszy, studentów Krav Maga, osób trenujących sporty walki w zaprzyjaźnionych klubach.
Czas szkolenia:
3 godziny szkolenia. Możliwość przedłużenia szkolenia do 5 godzin w zależności od grupy .
Miejsce: strzelnica FSO
Cena szkolenia:
500 zł - z własną bronią i amunicją;
700 zł - z bronią i amunicją dostarczoną przez prowadzącego szkolenie.
Osoby, które chcą uczestniczyć w szkoleniu proszę o KONTAKT.

Wpłata do dnia 08.10.2018 na konto 42 1470 0002 2036 2000 3425 0001 EUROBANK tytułem STRZELANIE Z RÓŻNYCH POSTAW.
SZKOLENIE BĘDZIE PRZEPROWADZONE JEŻELI UKONSTYTUUJE SIĘ 4 OSOBOWA GRUPA ZAINTERESOWANYCH.
Kontakt i zapisy - KONTAKT lub tel. 608 026 810

ZAPRASZAMY!

STRZELANIE Z WYKORZYSTANIEM ZASŁON - 20.10.2018 r.

STRZELANIE Z WYKORZYSTANIEM ZASŁON

20 PAŹDZIERNIKA 2018 R.
WARSZAWA - STRZELNICA FSO
ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE :
STRZELANIE Z WYKORZYSTANIEM ZASŁON
20 PAŹDZIERNIKA 2018 R.
WARSZAWA - STRZELNICA FSO

Strzelamy z różnych wymuszonych postaw z wykorzystaniem zasłon. Podstawowe zasłony, przeszkody jakie możemy spotkać podczas strzelań i jednocześnie wykorzystać je jako osłonę w trakcie strzelań. W praktyczny sposób zapoznacie się z procedurami, będziecie mogli zweryfikować wasze przygotowanie strzeleckie w odniesieniu do niecodziennych sytuacji. Szczególne zwrócenie uwagi na prawidłowość wykonywania czynności. Nauka bezpiecznego posługiwania się bronią podczas nauki procedur i czynności. Pokaz z omówieniem w zakresie zastosowania różnych zasłon strzeleckich. Zasiewanie umiejętności bazowych. Kształtowanie odruchów i pamięci mięśniowej. Wszystkie techniki prawidłowo zastosowane, umożliwiają zwiększenie swoich szans w czasie zagrożenia .
Zajęcia prowadzi był operator JW GROM - Arek "Motyl" Dembiński.
Minimalna wymagana ilość amunicji: 150 szt. Szkolenie dedykowane dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy broni, żołnierzy i funkcjonariuszy. Zniżka 50 zł dla żołnierzy, funkcjonariuszy, studentów Krav Maga, osób trenujących sporty walki w zaprzyjaźnionych klubach.
Czas szkolenia - 3 godziny. Możliwość przedłużenia szkolenia do 5 godz. w zależności od grupy.
Miejsce -  strzelnica FSO.
Cena szkolenia:
500 zł z własną bronią i amunicją;
700 zł z bronią i amunicją dostarczoną przez prowadzącego szkolenie.
Osoby, które chcą uczestniczyć w szkoleniu proszę o kontakt KONTAKT.

Wpłata do dnia 16.10.2018 na konto 42 1470 0002 2036 2000 3425 0001 EUROBANK tytułem STRZELANIE Z WYKORZYSTANIEM ZASŁON
SZKOLENIE BĘDZIE PRZEPROWADZONE JEŻELI UKONSTYTUUJE SIĘ 4 OSOBOWA GRUPA ZAINTERESOWANYCH.
Kontakt i zapisy - KONTAKT lub tel. 608 026 810

ZAPRASZAMY!

SZKOLENIE STRZELECKIE - KARABIN POZIOM 1

Image
ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE STRZELECKIE: KARABIN POZIOM I
DATA: 09 - 10 CZERWCA 2018 r. SOBOTA/NIEDZIELA
Miejsce: WARSZAWA

Cena szkolenia 1400 zł, dla osób z własną bronią i amunicją - 1000 zł (członkowie sekcji krav maga, służby mundurowe - zniżki - informacje u instruktorów, oferta specjalna).
Dla osób przyjezdnych możliwość noclegów oferta dodatkowo płatna.
Wpłata na konto do dnia 03.06.2018 r.
Nr konta: 42 1470 0002 2036 2000 3425 0001 tytułem: "Szkolenie karabin poziom 1".
Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu, wszystkie informacje i pytania proszę kierować przez KONTAKT.

ZAPRASZAMY!

SZKOLENIE STRZELECKIE - PISTOLET POZIOM 1

Image

Data: 7-8 kwietnia 2018 roku (sobota - niedziela)
Miejsce: Tory Taktyczne Srokowo, Giżycko.
Cena szkolenia - 1300zł, dla osób z własną bronią i amunicją - 1000zł (członkowie sekcji krav maga, służby mundurowe - zniżki, informacje u instruktorów - oferta specjalna).
Dla osób przyjezdnych możliwość rezerwacji noclegów, oferta dodatkowo płatna.
Wpłata na konto do dnia 02.04.2018 Nr konta: 42 1470 0002 2036 2000 3425 0001 tytułem szkolenie Pistolet Poziom 1.
Rezerwacja noclegu, inne informacje i pytania proszę kierować przez KONTAKT.

ZAPRASZAMY

FIGHT & SHOOTING

Arek "Motyl" i The International Association of Krav Maga Warriors mają przyjemność zaprosić wszystkich na dwudniowe szkolenie:
FIGHT & SHOOTING
21-22 października 2017
Warszawa
Cena szkolenia - 1000 zł dla wszystkich chętnych. Dla osób trenujących w IAKMW (KRAV MAGA) i osób szkolonych przez Motyla w strzelaniu ZNIŻKA! - tylko 700 zł.
Wpłata na konto do dnia 17.10.2017 r. Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu, koszt od 60zł/24h.

PRZYGOTUJ SIĘ NA MAKSYMALNY WYCISK!
2 DNI SZKOLENIOWE. MAX WALKI WRĘCZ. MAX STRZELANIA.